Jak kupować?

Obrazy drewniane:

Każdy z obrazów ma dostępne propozycje wariantów.  Wood Walls to również indywidualne podejście do klienta! Chcemy, aby obraz jak najlepiej wpisał się w Twoje wnętrze.

KOLORY: Samodzielnie można dobrać odcień drewna oraz kolor dodatkowy. Jest również możliwość wybrania koloru "inny" - w takim przypadku można podać własne preferencje. Wybarwimy obraz na odpowiedni kolor. 

ROZMIARY: każdy z produktów ma zaproponowane odpowiednie rozmiary. Jeśli żadna z naszych propozycji nie pasuje do Twojego wnętrza - możemy zaprojektować indywidualny obraz. 

W razie pytań i wątpliwości służymy pomocą. Pomożemy dobrać odpowiednią dekorację do twojego domu. Tworzymy również projekty indywidualne, inne niż w ofercie. W takich przypadkach prosimy o kontakt e-mail: info@woodwalls.pl

 

Panele ścienne:

KOLORY: wybierz odpowiedni odcień drewna z naszych propozycji, bądź sam zaproponuj swój kolor!

ROZMIARY: panele wykonujemy zgodnie z ustalonymi modułami oraz podanymi wymiarami przy składaniu zamówienia. Dopasujemy się do wielkości ściany.

Aby uniknąć błędów podczas podawania wymiarów, po złożeniu zamówienia na panele ścienne wysyłamy projekt do akceptacji. 

W razie pytań i wątpliwości służymy pomocą. Pomożemy dobrać odpowiednią dekorację do twojego domu. Tworzymy również projekty indywidualne, inne niż w ofercie. W takich przypadkach prosimy o kontakt e-mail: info@woodwalls.pl

 

 

Stany dostępności
Obrazy gotowe do wysyłki znajdziesz w zakładce: "dostępne od ręki". Wysyłka w ciągu 24h + czas dostawy przez kuriera (około 2 dni roboczych)

Pozostałe produkty wysyłamy od pięciu do czternastu dni roboczych + czas dostawy przez kuriera (około 2 dni roboczych)

O postępach z realizacji zamówienia informujemy e-mailowo. Potrzebne informacje znajdziesz również w zakładce "moje konto"

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl